Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament, Myslym Shyri

€ 298.000
,
Vendos tek te preferuatrat
1167

Pershkrimi

Ne fillim te rruges Myslym Shyri, ne nje pallat te ri me ashensor, shitet ose jepet me qera nje apartament mjaft i vecant i tipit “Soft Loft” me hapesire 140m2 ku 60m2 eshte hapsire e brendshme dhe 80m2 verande qe rrethon te gjithe apartamentin. Konceptimi i ketij apartamenti eshte shume i vecant dhe unik. Eshte i organizuar ne nje hapsire “open space” dhe investimi eshte mjaft cilesore duke filluar nga parketi, sistemi ngrohje -ftohje, dritaret e medha dhe mobilimi. Duke pasur nje orientim mjaft te mire Jug-Perendim-Veri apartamenti ka mjaft drite natyrale. Nje nga asetet e ketij apartamenti eshte veranda qe e rrethon gjithe apartamentin e cila ofron nje pamje te lire te qytetit. Nje ambjent mjaft i kendshem per momente relaksuese apo edhe festive ne prani te miqve. Pallati ne te cilen ndodhet apartamenti eshte i mire administruar dhe i pajisur me sistem kamerash. Zona ne te cilen ndodhet ky apartament eshte nga me te mirat ne Tirane ku hapsirat kryesore te qytetit jane vetem 5min larg. Gjithashtu ofrohen facilitete te shumta sherbimesh duke e bere jetesen akoma me komode.
Apartamenti disponon dhe nje vend parkimi per 60 € muaji.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 19626
Çmimi: € 298.000
Permasa e Prones: 140,00 m2
Nr. Garazh: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 280.000
Shitet apartament 3+1 , Rr.Kodra e Diellit 🏡 Kati 8 📏Sipërfaqja e apartamentit 160 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjen [me shume]
I ri ne treg
€ 90.000
Shitet apartament 2+1 , Rr. Bill Clinton. 🏡 Kati 4 📏Sipërfaqja e apartamentit 90 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti [me shume]
I ri ne treg
€ 450 months
Jepet apartament me qira 3+1 , Stacioni i Trenit 📏Sipërfaqja e apartamentit 160 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti [me shume]
I ri ne treg
€ 70.000
Shitet apartament 2+1 , Rr. Vasil Shanto. 🏡 Kati 2 📏Sipërfaqja e apartamentit 68.2 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjen [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat