Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Kapanon

€ 522.000
,
Vendos tek te preferuatrat
267

Pershkrimi

Tirana Industrial Park, një projekt ambicioz, i pari në llojin e tij ne Shqipëri i cili sjell një risi dhe një koncept të ri në mënyrën e të bërit biznes, duke i dhënë përparësi, administrimit të drejtpërdrejtë të aktivitetit tregtar, ku në këtë mēnyrë ul kostot si dhe bashkimin e shitjes me shumicë dhe pakicë.
Kapanonet mund te sherbejne per magazinim dhe ekspozim apo shitje si dhe prodhim i industrive te lehta (fazon apo tekstile)
Siperfaqe duke nisur nga: 900 m2 – 1100 m2 – 1650 m2
Cmimet varjojne sipas pozicionit te kapanonit, duke filluar nga:  580 – 680 – 780 euro/m2
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
+355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019
Website: http://immoalbania.com/
Facebook: https://www.facebook.com/immoalbania.al/
Instagram: https://www.instagram.com/immoalbania/
Id e Prones: 30761
Çmimi: € 522.000
Permasa e Prones: 900,00 m2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 86.400
Shitet apartament 2+1 Ish Fusha Aviacionit salloni ambienti gatimit 2 dhomat e gjumit 2 tualete ballkoni kati 8 108 [me shume]
I ri ne treg
€ 80.900
Apartament 3+1,  Ish Fusha Aviacionit Kati 10 Faze grope. Siperfaqe totale 103.66 m2. Ambient ndenje, ambient gatim [me shume]
I ri ne treg
€ 57.500
Apartament 2+1,  Ish Fusha Aviacionit Kati 5 Faze grope. Siperfaqe totale 73.71 m2. Ambient ndenje, ambient gatimi, [me shume]
I ri ne treg
€ 40.000
Apartament 1+1 Misto Mame Siperfaqje 65 m2 Kati i 4 banim pa ashensor. Salloni ndenjes dhe ambjent gatimi, dhoma e [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat