click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Jepet me qera ambjent tregtar,21 Dhjetor.

2,000€/muaj
Vendos tek te preferuatrat
175

Pershkrimi

Jepet me qera ambjent tregtar ne 21 Dhjetor.

  • Ambjenti ka nje siperfaqe totale prej 130 m2+18 m2 magazine.
  • Perbehet nga 56 m2 ambjent i brendshem dhe 80 m2 ambjent i jashtem.
  • Aktualisht funksionon si bar-kafe.
  • (CMIMI: 2,000€/muaj)

Ambjenti eshte i investuar teresisht dhe i pershtatshem per njesi sherbimi si bar-kafe,fast-food,etj.Eshte lehtesisht i aksesueshem nga te gjitha drejtimet.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
+355 68 651 1111
realestate@immoalbania.com
Muhamed Gjollesha 44/2 Tirane, 1023, Albania

Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 41059
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

650 euro/muaj.
Jepet me qera ambjent tregtar/apartament 2+1+2 tek Trendafili i Bardhe,Myslym Shyri. Ambjenti ka nje siperfaqe tota [me shume]
1,100 euro/muaj
Jepet me qera ambjent tregtar tek Pazari i Ri. Ambjenti ka nje siperfaqe te brendshme prej 48 m2. Aktualisht funksi [me shume]
1,500€/muaj
Jepet me qera ambjent tregtar ne 21 Dhjetor. Ambjenti ka nje siperfaqe totale prej 330 m2+18 m2 magazine. Perbehet [me shume]
500€/muaj
Jepet me qera ambjent tregtar ne Ali Dem tek kompleksi “Mangalem” Ambjenti ka nje siperfaqe totale prej [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat