Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Ambient Ali Demi

€ 625 months
,
Vendos tek te preferuatrat
15

Pershkrimi

Jepet me qira ambient tregëtar, Rruga e Ali Demit  përballë urës së tabakëve.
🏡 Kati 1 .
📏Sipërfaqja e dyqanit 66 m2.
🛋 Bosh 
 👉 I përshtatshëm për,klinikë dentare,zyrë noterie etj.
 👉 Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
       📞 +355 68 651 1111
Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 38930
Çmimi: € 625 months
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 500 months
Jepet me qira ambient tregtar Komuna Parisit rruga Prokop Mima . 🏡 Kati 2  🛋   2 dhoma , 1 tualete, bosh.  👉 Eshte [me shume]
I ri ne treg
€ 2.500 months
Ambient tregtar Komuna Parisit rruga Prokop Mima . Kati 1 dhe i 2 10 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone,dush ne çdo [me shume]
I ri ne treg
€ 200 /muaj
Jepet me qira ambient tregtar Rruga e Bogdanve Kati 1 Siperfaqe 33 m2 Për më shumë informacion apo një vizitë në pr [me shume]
I ri ne treg
€ 600 /muaj
Ambient zyrash Rruga e Elbasanit. Kati 1 banim  2 dhoma gjumi,  tualeti dhe 2 ballkone, e arreduar si zyre. Sipërfa [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat