Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Jepet me qira ambient tregtar, Lulishte 1-Maji

€ 550 /month
,
Vendos tek te preferuatrat
41

Pershkrimi

Jepet me qira ambient tregtare prane Lulishte 1-Majit ne Vasil Shanto.
Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e pare te nje pallati me akses dalje nga te dyja anet.
Ambienti ka nje siperfaqe 69m2, eshte i ndare ne dy ambiente, ka 2 tualete.
I investuar me punime cilesore, hidrosanitare te reja, dere xhami dhe grila qe amortizojne zhurmat.
Vendndodhja e ambientit e favorizon per zhvillimin e tipologjive te ndryshme biznesi si: zyra kontabilititeti ose noteriale, klinika dentare, sallon per sherbime estetike etj.

Per me shume informacion ose nje vizite ne prone ju lutem kontaktoni ne nr: +355 68 65 11111

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 39726
Çmimi: € 550 /month
Permasa e Prones: 69,00 m2
Dhoma: 2
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 500 /muaj
Jepet me qera ambient tregtar , Fresk Ambienti  ka një sipërfaqe prej 71 m2. Ambienti është i investuar, planimetri [me shume]
€ 400
Ambient Tregtar me qira, prane rruges se Kosovareve Jepet me qira ambient tregtar buze rruges, kryqezimi i rruges & [me shume]
€ 400
Jepet me qira ambient tregtare buze rruges Fortuzi Ambienti eshte i pozicionuar ne katin e pare, Ambienti ka nje si [me shume]
€ 1.500
Ambient tregtar tek Rr. Martin Camaj BLV Zhan Dark. Jepet me qira 1500euro/muaj Shitet 30.000.000 lek Ambienti ësht [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat