click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Jepet me qira 3+1+2 Parkime Liqeni Artificial

€ 650
,
Vendos tek te preferuatrat
51
I ri ne treg

Pershkrimi

Jepet me qira 3+1+2 Post Parkime Liqeni Artificial

Papafingo kati 7

Siperfaqe 360m2

Orientim nga te gjitha anet

Holli i ndenjies 1

Kuzhina e gatimit 1 (e kompletuar)

Dhome oxhaku

Ballkon per barbecue

Dhoma gjumi 3

Lavanteri 1

Tualete 2

Garazh 2 poste

Depo 1

Panel diellor

NGROHJA : KALDAJA + KONDICIONER

Veranda nga perpara ofron nje pamje mjaft te bukur te te gjithe tiranes dhe liqenit artificial.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
+355 68 651 1111

 

 

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 39713
Çmimi: € 650
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 250
Jepet me qera apartament 2+1 , Kamez, afer bashkise . 📏Sipërfaqja e apartamentit 110 m2, kati 6. Pallat i ri me as [me shume]
I ri ne treg
€ 350 /month
Jepet me qira apartament 1+1 tek Stadiumi Dinamo. Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 2 te nje pallati ekzis [me shume]
€ 350 /muaj
Jepet me qera apartament 2+1+2+Verande , Astir Salloni i ndenjes, ambjenti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ver [me shume]
€ 550 /muaj
Jepet me qera apartament 2+1 , Astir , Green City . 📏Sipërfaqja e apartamentit 110 m2, kati 3. 🛋 Salloni i ndenjes [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat