click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Jepet me qera apartament 2+1 BLV Zogu I

€ 550 /muaj
,
Vendos tek te preferuatrat
207

Pershkrimi

Jepet me qera apartament 2+1 BLV Zogu I, prane Uslga stascioni Trenit.

  • Apartamenti perbehet nga dy dhoma gjumi, nje tualet, ambjent gatimi dhe sallon ndenje me hapesire te bollshme, plus ballkon.
  • Kati 6 orientim Jug-Perendim me drite naturale gjate gjithe dites.
  • I mobiluar me te gjithe aksesoret e nevojshem per nje qendrim sa me komod.
  • I aksesueshem lehtesisht nga te gjitha drejtimet.
  • Ndodhet ne zone te favorshme urbanistike afer shkollave ,qendrave te aferta shendetesore dhe shume sherbimeve dhe faciliteteve te ndryshme.
  • Vetem 5 minuta larg qendres.

Cmimi: 550 euro/muaj.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
📞 +355 68 651 1111

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 41466
Çmimi: € 550 /muaj
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 150.000
Shitet apartament 2+1 , Rr.Kosovareve 🏡 Kati 1 📏Sipërfaqja e apartamentit 65 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti i g [me shume]
I ri ne treg
€ 380 months
Jepet apartament me qira 3+1 📏Sipërfaqja e apartamentit 120 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti i gatimit, 3 dhoma g [me shume]
Dhene me qera
€ 1.000 months
Jepet apartament me qira 3+1 , Rruga e Dibres 📏Sipërfaqja e apartamentit 100 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti i g [me shume]
I ri ne treg
€ 1.000 /muaj
Apartament 2+1, Liqeni i Thate. Disponon siperfaqe totale 125 m2 . Ndodhet ne katin e 1 banim i 3 teknik. Salloni, [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat