Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Magazine, Tek mbikalimi i Rinasit

€ 1.000
,
Vendos tek te preferuatrat
1784

Pershkrimi

Prona ndodhet tek mbikalimi i Rinasit, Kashar.

Gjendet rreth 200m larg Qendrës Tregtare Megatek, rreth 300m larg Kthesë së Rinasit, dhe me qasje të drejtpërdrejtë me rrugë sekondare, me të cilën kufizohet në veri.

Akses ne autostraden Tirane-Durres ne te dy drejtimet,

Largesia nga Rinasi 7km-10min

Largesia nga Tirana 10 km-22min

Largesia nga Durresi  28km – 30min

Siperfaqe ndertimi 620 m2, lartersia 4.5m

Siperfaqe terreni 2000m2,

Linje te rregullt 3-fazore brenda ne obiekt,

Linje te rregullt uji

Dokumentacion te rregullt hipotekor,

Mundesi reklamimi te biznesit pasi ka shikueshmeri nga autostrada Durres Tirane Rinas,

E pershtatshme per show-room, magazine etj..

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍Muhamed Gjollesha 44/2, Tirane, Albania. 1023

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 18948
Çmimi: € 1.000
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 500 /muaj
Jepet me qera ambient tregtar , Fresk Ambienti  ka një sipërfaqe prej 71 m2. Ambienti është i investuar, planimetri [me shume]
€ 1.500
Ambient tregtar tek Rr. Martin Camaj BLV Zhan Dark. Jepet me qira 1500euro/muaj Shitet 30.000.000 lek Ambienti ësht [me shume]
Rezervuar
€ 300 months
Jepet ambjent biznesi me qira, Vasil Shanto. Sipërfaqja e biznesit 44 m2. Kati i dytë Ambjent open space. Një tuak [me shume]
Dhene me qera
€ 200 /muaj
Jepet me qira ambient tregtar Rruga e Bogdanve Kati 1 Siperfaqe 33 m2 Për më shumë informacion apo një vizitë në pr [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat