Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Hotel, Kashar

€ 360.000
,
Vendos tek te preferuatrat
1247

Pershkrimi

Prona ndodhet në fshatin Kashar të Bashkisë Tiranë, Njësia Administrative Kashar. Gjendet rreth 200m larg Qendrës Tregtare Megatek, rreth 300m larg Kthesë së Rinasit, dhe me qasje të drejtpërdrejtë me rrugë sekondare, me të cilën kufizohet në veri. Prona ndodhet e pozicionuar ne brezin e dyte te Autostrades Tiranë-Durrës, i zhvilluar vitet e fundit me ndërtime elitare. Pak kilometra nga prona gjendet Aeroporti i Rinasit.

Vlera e zonës për investim, dhe kërkesa e blerësve në këtë zonë është në rritje të vazhdueshme për shkak të zhvillimit ekonomik dhe lehtësirave për investime që ofrohet nga shteti shqiptar, favorizuar edhe nga përfitimet kryesore që ofron zona. Pothuaj, të nëntë korridoret që lidhin veriun me jugun dhe lindjen me perëndimin e vendit kalojnë nga kryeqyteti i vendit dhe Durrësit, të cilët, sipas burimeve nga Ministria e Transporteve, kanë sjellë dhe do të sjellin zhvillim ekonomik dhe urbanistik në zonat përgjatë saj, për shkak të vijave infrastrukturore të projektuara.

Me vendimin nr.4, datë 14.03.2009 të Këshillit të Rregullimit të Teritorit, Komuna Kashar, Qarku Tiranë, është miratuar Leje Sheshi i Ndërtimit, për ndërtimin e objektit “Hotel 4-5 kat + 1 kat parkim nëntokë” siperfaqja e truallit 1500m², dhe siperfaqja e ndertimit 699.5m²

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 18948
Çmimi: € 360.000
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 2.750.000
Shitet Hotel ne nje zone te mire dhe te preferuar ne Tirane, buze rruges “Dritan Hoxha” prane Zogut te Zi. Ndertesa [me shume]
€ 7.500.000
Shitet Hotel ne nje zone te mire dhe te preferuar ne Tirane, Kthesa e Kamzes prane Spitalit Hygea. Ndertesa ka një [me shume]
I ri ne treg
€ 700.000
Hoteli ndodhet në një zonë të favorshme prane qendres se Tiranes tek Rruga e Kavajes. Hoteli është 5 katësh dhe org [me shume]
€ 1.500.000
Shitet Bar-Restorant-Hotel + Truall ne Rr. Aeroporti ne Tirane, tek rreth rrotullimi i Aeroportit ‘Nene Terez [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat