Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Hotel, Zogu i Zi

€ 2.750.000
,
Vendos tek te preferuatrat
344

Pershkrimi

Shitet Hotel ne nje zone te mire dhe te preferuar ne Tirane, buze rruges “Dritan Hoxha” prane Zogut te Zi.
Ndertesa ka një sipërfaqe totale prej 1815 m2, nga te cilat 1275 m2 siperfaqe ndertimi, 672 m2 truall dhe një oborr + parking prej 340 m2. Ka dokumentacion te rregullt hipotekor.
Hoteli eshte i perbere nga 5 kate dhe nje papafingo e cila sherben edhe si bar-restorant, me ne total 28 dhoma, ambjente zyrash, restorant etj.
 
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019
Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 33427
Çmimi: € 2.750.000
Permasa e Prones: 1 815,00 m2
Dhoma: 30
Dhoma Gjumi: 28
Tualet: 34
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 7.500.000
Shitet Hotel ne nje zone te mire dhe te preferuar ne Tirane, Kthesa e Kamzes prane Spitalit Hygea. Ndertesa ka një [me shume]
I ri ne treg
€ 700.000
Hoteli ndodhet në një zonë të favorshme prane qendres se Tiranes tek Rruga e Kavajes. Hoteli është 5 katësh dhe org [me shume]
€ 1.500.000
Shitet Bar-Restorant-Hotel + Truall ne Rr. Aeroporti ne Tirane, tek rreth rrotullimi i Aeroportit ‘Nene Terez [me shume]
€ 360.000
Prona ndodhet në fshatin Kashar të Bashkisë Tiranë, Njësia Administrative Kashar. Gjendet rreth 200m larg Qendrës T [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat