Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Hotel, Qerret

€ 1.000.000
,
Vendos tek te preferuatrat
578

Pershkrimi

Shitet ose jepet me qira Hotel ne Qerret.
Projekti origjinal eshte per ndertese 5 kateshe por per momentin eshte vetem me 4 kate.
Hoteli perbehet nga 26 dhoma standarte, holli i prities dhe bar-restoranti te cilet ndodhen ne katin 0.
Detaje te tjera: ajer i kondicjonuar, parkim, panele diellore,mundesi kati shtese, prane detit, ndertim i vitit 2015, i mobiluar ne menyre bashkekohore.
Prona eshte e perbere edhe nga 286 m2 toke truall dhe 999 m2 toke ne total ndersa siperfaqe ndertimi eshte 1095 m2.
Godina eshte ne gjendje pune te mire dhe ka qene ne shfrytezim si hoteleri dhe bar-restorant per nje periudhe 4 vjeçare .
Zona ka nje zhvillim te vrullshem vitet e fundit ne drejtim te turizmit.
Cmimi i shities: 1.000.000 €
Cmimi i qirase: 40.000 € / viti
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 31695
Çmimi: € 1.000.000
Permasa e Prones: 1 095,00 m2
Dhoma: 26
Tualet: 30
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 380.000
Shitet  Hotel Mali Robit, Durres.. Hoteli eshte 3 katesh dhe perbehet nga 15 dhoma standarte. Detaje te tjera: ajer [me shume]
I ri ne treg
€ 450.000
Shitet Hotel ne Golem ne zonen e Durresit. Hoteli eshte 4 katesh me mundesi kati shtese perbehet nga 13 dhoma stand [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat