Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Hotel, Kthesa Kamzes

€ 7.500.000
,
Vendos tek te preferuatrat
611

Pershkrimi

Shitet Hotel ne nje zone te mire dhe te preferuar ne Tirane, Kthesa e Kamzes prane Spitalit Hygea.
Ndertesa ka një sipërfaqe totale ndertimi prej 7000 m2, .
Organizimi: holli i hotelit, restoranti, bar kafe, kuzhina 66 dhoma gjumi, 70 tualete , parkini, spa pishina, gjendja e re.
Lokacioni i hotelit eshte shume i favorshem pasi ndodhet buze rruges kryesore .
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019
Qera: 30.000€ 
Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 30350
Çmimi: € 7.500.000
Permasa e Prones: 70 000,00 m2
Dhoma: 70
Dhoma Gjumi: 66
Tualet: 70
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 2.750.000
Shitet Hotel ne nje zone te mire dhe te preferuar ne Tirane, buze rruges “Dritan Hoxha” prane Zogut te Zi. Ndertesa [me shume]
I ri ne treg
€ 700.000
Hoteli ndodhet në një zonë të favorshme prane qendres se Tiranes tek Rruga e Kavajes. Hoteli është 5 katësh dhe org [me shume]
€ 1.500.000
Shitet Bar-Restorant-Hotel + Truall ne Rr. Aeroporti ne Tirane, tek rreth rrotullimi i Aeroportit ‘Nene Terez [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat