click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Hotel, Durres

€ 450.000
,
Vendos tek te preferuatrat
1083
I ri ne treg

Pershkrimi

Shitet Hotel ne Golem ne zonen e Durresit.
Hoteli eshte 4 katesh me mundesi kati shtese perbehet nga 13 dhoma standarte, holli i prities dhe bar-restoranti te cilet ndodhen ne katin 0.
Detaje te tjera: ajer i kondicjonuar, parkim, panele diellore,mundesi kati shtese, prane detit, i mobiluar ne menyre bashkekohore.
Godina është në gjendje pune të mirë dhe ka qene ne shfrytëzim si hoteleri dhe bar-restorant.
Zona ka një zhvillim të vrullshëm vitet e fundit në drejtim të turizmit.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 23893
Çmimi: € 450.000
Dhoma: 15
Dhoma Gjumi: 13
Tualet: 15
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 380.000
Shitet  Hotel Mali Robit, Durres.. Hoteli eshte 3 katesh dhe perbehet nga 15 dhoma standarte. Detaje te tjera: ajer [me shume]
€ 1.000.000
Shitet ose jepet me qira Hotel ne Qerret. Projekti origjinal eshte per ndertese 5 kateshe por per momentin eshte ve [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat