Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Hotel, Rinas

€ 1.500.000
,
Vendos tek te preferuatrat
1137

Pershkrimi

Shitet Bar-Restorant-Hotel + Truall ne Rr. Aeroporti ne Tirane, tek rreth rrotullimi i Aeroportit ‘Nene Tereza’.
Trualli ka nje siperfaqe 3500 m2 dhe subjekti 130m2 kati pare dhe 130m2 kati dyte. Subjekti ofron nje lavazh makinash dhe vend parkimi per makina. Nje nga zonat me komode per biznes, duke qene se ndodhet ne aksin rrugor me te prekur nga njerzit.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 19393
Çmimi: € 1.500.000
Permasa e Prones: 3 500,00 m2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 2.750.000
Shitet Hotel ne nje zone te mire dhe te preferuar ne Tirane, buze rruges “Dritan Hoxha” prane Zogut te Zi. Ndertesa [me shume]
€ 7.500.000
Shitet Hotel ne nje zone te mire dhe te preferuar ne Tirane, Kthesa e Kamzes prane Spitalit Hygea. Ndertesa ka një [me shume]
I ri ne treg
€ 700.000
Hoteli ndodhet në një zonë të favorshme prane qendres se Tiranes tek Rruga e Kavajes. Hoteli është 5 katësh dhe org [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat