Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Garsoniere, Shengjin

€ 22.500
Vendos tek te preferuatrat
574

Pershkrimi

Shitet garsoniere në plazhin e Shëngjinit, Lezhë.
Apartamenti ndodhet në katin e 4 banim të një kompleksi të ri që po ndërtohet.
Disponon sipërfaqe totale 40.9 m2.
Organizimi: sallon ndenjeje, ambient gatimi, dhomë gjumi, tualet, ballkon.
Kompleksi karakterizohet nga punime cilësore. Hapësirat e përbashkëta janë të ideuara për të qenë shplodhëse dhe të shfrytëzueshme nga fëmijët dhe të rriturit.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 31661
Çmimi: € 22.500
Permasa e Prones: 40,90 m2
Dhoma: 1
Dhoma Gjumi: 1
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 4

Prona te Ngjashme

€ 30.100
Shitet garsoniere , Shengjin Siperfaqe  43m2. Detaje te tjera: pamje nga deti, cilesi e larte,  ndertimi zone shume [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat