click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Garsoniere , Shengjin

€ 30.100
,
Vendos tek te preferuatrat
38

Pershkrimi

Shitet garsoniere , Shengjin
Siperfaqe  43m2.
Detaje te tjera: pamje nga deti, cilesi e larte,  ndertimi zone shume e frekuentuar dhe e preferuar per turizem.

Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
 +355 4 222 6005
📞 +355686511111
Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 40189
Çmimi: € 30.100
Permasa e Prones: 43,00 m2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat