Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Garsoniere, Rruga Mine Peza

€ 62.640
,
Vendos tek te preferuatrat
305

Pershkrimi

 • Garsoniere, Rruga Mine Peza.
 •  Kati 7
 • Sipërfaqe ndërtimi :  34.8 m2
 • Fazë suvatimesh
 • Salloni ndenjes , ambienti i gatimit, tualeti.
 • Për më shumë informacion apo një vizitë në prone na kontaktoni në:
 • 📞 +355686511111
Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 37590
Çmimi: € 62.640
Permasa e Prones: 34,80 m2
Dhoma: 1
Dhoma Gjumi: 1
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 75.000
Shitet apartament 1+1 dhe garsoniere ne katin e 1 te nje pallati ekzistues tek Rruga Karl Gega. Apartamenti ka sipe [me shume]

Contact Me

  Krahaso Pronat

  AlbanianDutchEnglishItalian
  WhatsApp chat