click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Garsoniere, Komuna e Parisit

€ 58.000
,
Vendos tek te preferuatrat
71
I ri ne treg

Pershkrimi

Shitet garsoniere tek Komuna e Parisit.
Ndodhet në katin e 4 banim.
Disponon sipërfaqe totale 40 m2.
Ndertimi i ri.
E investuar me parket dhe e mobiluar ne menyre bashkekohore ndodhet ne nje zone shume te preferuar te Tiranes.

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 36815
Çmimi: € 58.000
Permasa e Prones: 40,00 m2
Dhoma: 1
Dhoma Gjumi: 1
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 62.640
Garsoniere, Rruga Mine Peza.  Kati 7 Sipërfaqe ndërtimi :  34.8 m2 Fazë suvatimesh Salloni ndenjes , ambienti i gat [me shume]
I ri ne treg
€ 75.000
Shitet apartament 1+1 dhe garsoniere ne katin e 1 te nje pallati ekzistues tek Rruga Karl Gega. Apartamenti ka sipe [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat