Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Garsoniere Ali Demi

€ 42.500
,
Vendos tek te preferuatrat
47

Pershkrimi

Shitet garsoniere Ali Demi
Siperfaqje 45.06 m2
Kati i 2.
Ndertim i ri
Salloni ndenjes, ambjenti gatimit, ballkoni.
Cilësi e lartë ndërtimi, orientim perfekt ndaj drites se diellit.
Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
📞 +355686511111

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 37919
Çmimi: € 42.500
Permasa e Prones: 45,06 m2
Dhoma: 1
Dhoma Gjumi: 1
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 62.640
Garsoniere, Rruga Mine Peza.  Kati 7 Sipërfaqe ndërtimi :  34.8 m2 Fazë suvatimesh Salloni ndenjes , ambienti i gat [me shume]
I ri ne treg
€ 58.000
Shitet garsoniere tek Komuna e Parisit. Ndodhet në katin e 4 banim. Disponon sipërfaqe totale 40 m2. Ndertimi i ri. [me shume]
I ri ne treg
€ 75.000
Shitet apartament 1+1 dhe garsoniere ne katin e 1 te nje pallati ekzistues tek Rruga Karl Gega. Apartamenti ka sipe [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat