Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Garsoniere, Golem

€ 18.000
,
Vendos tek te preferuatrat
594

Pershkrimi

Shitet garsoniere. Disponon hipotekë..
Apartamenti ndodhet në katin e 4 banim me një siperfaqe totale prej 40 m2.
Organizohet në ambientin e gatimit, 1 dhomë gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon. Ka orientim maksimal ndaj dritës së diellit .
Ndodhet në golem shumë pranë Prestigj Resort.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 27854
Çmimi: € 18.000
Permasa e Prones: 40,00 m2
Dhoma: 1
Dhoma Gjumi: 1
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat