click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Duplex,Fresk.

Vendos tek te preferuatrat
133

Pershkrimi

Shitet duplex tek Fresku.

  • Duplex-i ka nje siperfaqe totale prej 276 m2
  • Kati i pare eshte i organizuar ne:sallon ndenje,kuzhine,tualet dhe dy dhoma gjumi
  • Ndersa papafingoja organizohet ne: 2 dhoma gjumi dhe sallon ndenje.
  • Eshte i pajisur me nje verande prej 125,7 m2.

Cmimi:570 €/m2.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
+355 68 651 1111
realestate@immoalbania.com
Muhamed Gjollesha 44/2 Tirane, 1023, Albania

Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 41270
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

241,700€
Shitet apartament Duplex ne Farke. Siperfaqja totale e prones eshte 249,8m2 Apartamenti disponon nje siperfaqe prej [me shume]
163,000€
Shitet duplex/garazhd tek Big Market, lokal Fresku. Disponon nje siperfaqe prej 276.4 m2. I pozicionuar  ne katin e [me shume]
€ 65.600
Shitet Dupleks 2+1 , Shengjin Siperfaqe  82m2. Organizimi: sallon ndenje ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi,  tualete. D [me shume]
€ 170.000
Shitet Dupleks 2+1+2 , Myslym Shyr, ne Rr Mujo Ulqinaku. Siperfaqje 112  m2 Salloni ndenjes dhe ambjent gatimi, 2 d [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat