Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Duplex, Stadiumi Dinamo

€ 230.000
,
Vendos tek te preferuatrat
249

Pershkrimi

Shitet dupleks tek Stadiumi Dinamo.
Siperfaqja eshte 250 m2 dhe ndodhet ne katet 10 & 11.
Organizimi: sallon ndenje dhe ambjent gatimi, 3 dhoma gjumi,  tualete, verande.
Pallati eshte ndertim cilesor i viteve te fundit dhe zona favorizuese ofron lehtesi per nje jetese komode.

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 37173
Çmimi: € 230.000
Permasa e Prones: 250,00 m2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 170.000
Shitet Dupleks 2+1+2 , Myslym Shyr, ne Rr Mujo Ulqinaku. Siperfaqje 112  m2 Salloni ndenjes dhe ambjent gatimi, 2 d [me shume]
I ri ne treg
€ 206.500
Dupleks 3+1 Rruga e Kavajes, ne Rrugen Mihal Duri, prane qendres. Siperfaqje 121.46  m2 kati i 2 banim i 3 teknik. [me shume]
I ri ne treg
€ 279.900
Shitet apartament duplex I poziconuar në një zone të preferuar dhe të ferkuentuar në afërsi të qendrës së Tiranës t [me shume]
I ri ne treg
€ 300.000
Ne nje zone shume te qete prane Kopshtit Botanik shitet Penthouse modern! Penthouse ndodhet ne katin e katert te nj [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat