Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Dupleks Penthouse, Kopshti Botanik

€ 300.000
,
Vendos tek te preferuatrat
1239

Pershkrimi

Ne nje zone shume te qete prane Kopshtit Botanik shitet Penthouse modern! Penthouse ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri me punime shume cilesore. Ka siperfaqe te brendshme 115m2 dhe veranda e gjelberuar 115m2. Nje nga vecantite e prones eshte se ka lartesi 4.5m dhe eshte e organizuar si duplex. I gjithe mobilimi eshte Handmade, elektroshtepiaket e markave me prestigjoze, parket druri, dritare druri me izolin termik/akustik, sistem qendror ngrohje/ftohje Chiller etj. Gjithashtu disponon edhe oxhak i rrethuar nga 3 anet me xham, jacuzzi, garderobe te vecuar. Veranda eshte e rrethuar nga peme dhe lule te ndryshme, ka dush te jashtem, lidhje me TV etj. Duke qene se eshte kati i fundit, eshte bere termoizolim ekstra i tarraces dhe ka panele diellore te dedikuar. Penthouse ka ashensor te dedikuar i cili shkon deri ne katin -1 ku ndodhen edhe dy garazhe te mbyllur te cilet jane te perfshire ne cmim. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 19597
Çmimi: € 300.000
Permasa e Prones: 300,00 m2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 206.500
Dupleks 3+1 Rruga e Kavajes, ne Rrugen Mihal Duri, prane qendres. Siperfaqje 121.46  m2 kati i 2 banim i 3 teknik. [me shume]
I ri ne treg
€ 230.000
Shitet dupleks tek Stadiumi Dinamo. Siperfaqja eshte 250 m2 dhe ndodhet ne katet 10 & 11. Organizimi: sallon nd [me shume]
I ri ne treg
€ 300.000
Shitet dupleks ndodhet ne Rrugen e Kavajes. Siperfaqja e apartamenti 200 m2 ku 72.2 m2 kati i 2 dhe 89 m2 kati i 3 [me shume]
I ri ne treg
€ 279.900
Shitet apartament duplex I poziconuar në një zone të preferuar dhe të ferkuentuar në afërsi të qendrës së Tiranës t [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat