Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Dupleks, Pogradec

€ 50.000
Vendos tek te preferuatrat
1005

Pershkrimi

Shitet dupleks ne Pogradec te Xhamia me siperfaqe totale 100 m2.
Organizimi: kati i 1 kuzhine, dhome gjumi , tualet , 2 ballkone dhe shkallet qe bejne lidhjen me katin e dyte ku ka hapesire per dhome gjumi dhe tualet kati i 10 me ashensor .
Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nga zonat me te qeta dhe me te frekuentuara pasi te ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme, me akses te menjehershem ne rrugen kryesore .

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 25020
Çmimi: € 50.000
Permasa e Prones: 100,00 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 1
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1
ballkon

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat