Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Dupleks, Qender

€ 800 /month
,
Vendos tek te preferuatrat
491

Pershkrimi

Jepet me qira dupleks në rrugën Bardhok Biba, pranë Qendrës së Tiranës.
Ambienti ndodhet në katin e 3 banim të një pallati të ri dhe të mjaft mirë administruar.
Kati i parë ka një sipërfaqe prej 55 m2 dhe kati i dytë 112 m2. Secili prej kateve disponon tualet.
Vendndodhja e ambientit të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës  (siguri, akses në rrugët kryesore, shkolla, njësi të ndryshme tregtare), por edhe mundësi të mirë investimi.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 32013
Çmimi: € 800 /month
Permasa e Prones: 112,00 m2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 700 /muaj
Jepet me qera Dupleks 2+1+2 , Myslym Shyri, ne Rr Mujo Ulqinaku. Siperfaqje 112  m2 Salloni ndenjes dhe ambjent gat [me shume]
I ri ne treg
€ 700 /muaj
Dupleks, Blloku prane Librit Universitar. Kati 5. Ashensor Sipërfaqe totale 126 m2. Salloni,  ambienti gatimit, 2 d [me shume]
I ri ne treg
€ 5.000 /muaj
Jepet me qera dupleks ne zonen e Bllok. Siperfaqe totale 450 m2, kati 6 banim pallat i ri, taksat nuk perfshihen ne [me shume]
I ri ne treg
€ 1.560 /muaj
Ne nje zone shume te qete prane Kopshtit Botanik jepet me qera Penthouse modern! Penthouse ndodhet ne katin e kater [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat