Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Dupleks, Gjiri i Lalzit

€ 240.000
,
Vendos tek te preferuatrat
654

Pershkrimi

Shitet apartament dupleks tek Rezidenca Lura 3, Gjiri i Lalzit.
Ndertesa 2-kateshe disponon siperfaqe 125.68 m2, 84.43 m2 tarrace dhe 120 m2 oborr.
Apartamenti është i organizuar si në vijim:1 ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 4 dhoma gjumi,  2 tualete.
Disponon hipoteke ka kubaturë te rregullt dhe eshte ndërtim cilësor.
Orientimi i tij jug-perëndim i mundëson shtëpisë ndriçim në pjesën më të madhe të ditës.
Vendndodhja e apartamentit të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës.

Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 33910
Çmimi: € 240.000
Permasa e Prones: 126,00 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 1
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 2
oborr para
oborr të rrethuar
ujitese oborri
ballkon
portier
hapësira private
roje

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat