Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Dupleks Vala Mar Rezidenc

€ 165.000
,
Vendos tek te preferuatrat
46

Pershkrimi

 • Dupleks Vala Mar Rezidenc, Gjiri i Lalzit.
 • Ndodhet ne katin e 2 dhe te 3 te objektit.
 • Siperfaqe totale 150 m2
 • 1 ambjent ndenje, ambjent gatimi, 3 dhoma gjumi,  2 tualete, 2 ballkone.
 • Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
 • +355686511111
Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 37897
Çmimi: € 165.000
Permasa e Prones: 150,00 m2
Dhoma: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 180.000
Dupleks me oborr Rezidenca Lura 2, Gjiri i Lalzit. Ndertesa 2-kateshe disponon siperfaqe 155 m2 ku 45 m2 siperfaqe [me shume]
I ri ne treg
€ 240.000
Shitet apartament dupleks tek Rezidenca Lura 3, Gjiri i Lalzit. Ndertesa 2-kateshe disponon siperfaqe 125.68 m2, 84 [me shume]

Contact Me

  Krahaso Pronat

  AlbanianDutchEnglishItalian
  WhatsApp chat