Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Dupleks Penthouse, Kopshti Botanik

€ 1.560 /muaj
,
Vendos tek te preferuatrat
230

Pershkrimi

Ne nje zone shume te qete prane Kopshtit Botanik jepet me qera Penthouse modern!

Penthouse ndodhet ne katin e katert te nje pallati te ri me punime shume cilesore.

Ka siperfaqe te brendshme 115m2 dhe veranda e gjelberuar 115m2.

Nje nga vecantite e prones eshte se ka lartesi 4.5m dhe eshte e organizuar si duplex.

I gjithe mobilimi eshte Handmade, elektroshtepiaket e markave me prestigjoze, parket druri, dritare druri me izolin termik/akustik, sistem qendror ngrohje/ftohje Chiller etj.

Gjithashtu disponon edhe oxhak i rrethuar nga 3 anet me xham, jacuzzi, garderobe te vecuar. Veranda eshte e rrethuar nga peme dhe lule te ndryshme, ka dush te jashtem, lidhje me TV etj. Duke qene se eshte kati i fundit, eshte bere termoizolim ekstra i tarraces dhe ka panele diellore te dedikuar.

Penthouse ka ashensor te dedikuar i cili shkon deri ne katin -1 ku ndodhen edhe dy garazhe te mbyllur te cilet jane te perfshire ne cmim.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 34828
Çmimi: € 1.560 /muaj
Permasa e Prones: 230,00 m2
Dhoma: 2
Dhoma Gjumi: 1
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 700 /muaj
Dupleks, Blloku prane Librit Universitar. Kati 5. Ashensor Sipërfaqe totale 126 m2. Salloni,  ambienti gatimit, 2 d [me shume]
I ri ne treg
€ 5.000 /muaj
Jepet me qera dupleks ne zonen e Bllok. Siperfaqe totale 450 m2, kati 6 banim pallat i ri, taksat nuk perfshihen ne [me shume]
I ri ne treg
€ 600 /muaj
Jepet me qira dupleks në Rrugën e Kavajës. Ambienti ndodhet në katin e 7 banim të një pallati të ri dhe të mjaft mi [me shume]
I ri ne treg
€ 800 /month
Jepet me qira dupleks në rrugën Bardhok Biba, pranë Qendrës së Tiranës. Ambienti ndodhet në katin e 3 banim të një [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat