Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Dupleks

€ 250.000
,
Vendos tek te preferuatrat
466

Pershkrimi

Shitet dupleks tek rezidenca Kodra e Diellit I, ne nje nga zonat me te preferuara te qytetit, larg zhurmave, plot qetesi, ajer te paster dhe prane liqenit te Tiranes.
Informacion mbi apartamentin: ndërtim i ri, kati i 3 dhe i 4, sipërfaqa e apartamentit 150 m2
Organizimi: salloni, ambjenti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, njëri me dritare, ballkoni.
Apartamenti eshte i mobiluar ne menyre luksoze, disponon nje oxhak, i shtruar me parket, sistem chiller, panele diellore, ngrohie ftohie dhe fasade xhami.
Ndodhet ne nje rezidence te sigurt me roje dhe kamera sigurie 24 ore, ku ofrohen: kende lojrash, ambiente pushimi, bare dhe restorante, cka e bejne jetesen aty me te lehte dhe me komode. Apartamenti disponon edhe 2 vende parkimi te perfshira ne cmim.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 20299
Çmimi: € 250.000
Permasa e Prones: 150,00 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 155.000
Shitet apartament dupleks në zonën e Freskut pranë Restorant Freskut. Apartamenti ndodhet në katin e 5 banim të një [me shume]
I ri ne treg
€ 140.000
Shitet dupleks ne katin e 7-8 banim te nje pallati te ri tek Rruga Frosina Plaku me siperfaqe totale 136.3 m2. Orga [me shume]
I ri ne treg
€ 124.000
Shitet dupleks ne katin e 4 banim te nje pallati te ri tek Liqeni i Thate me siperfaqe totale 129.8 m2 ku secili ka [me shume]
I ri ne treg
€ 279.900
Shitet apartament duplex I poziconuar në një zone të preferuar dhe të ferkuentuar në afërsi të qendrës së Tiranës t [me shume]

Contact Me

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat