Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Dupleks, Gjiri i Lalzit

€ 180.000
,
Vendos tek te preferuatrat
180

Pershkrimi

Shitet dupleks me oborr Rezidenca Lura 2, Gjiri i Lalzit.
Ndertesa 2-kateshe disponon siperfaqe 155 m2 ku 40 m2 siperfaqe oborri.
Apartamenti është i organizuar si në vijim:1 ambjent ndenjie, ambjent gatimi, 4 dhoma gjumi,  2 tualete, 2 ballkone.
Disponon hipoteke ka kubaturë te rregullt dhe eshte ndërtim cilësor.
Orientimi i tij jug-perëndim i mundëson shtëpisë ndriçim në pjesën më të madhe të ditës.
Vendndodhja e apartamentit të ofron lehtësi në aksesimin e avantazheve sipas zonës.

Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 35609
Çmimi: € 180.000
Permasa e Prones: 155,00 m2
Dhoma: 5
Dhoma Gjumi: 4
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 120.000
Shitet shtepi private 2-kateshe ne Durres. Disponon siperfaqe ndertimi 260 m2 dhe siperfaqe kati 130 m2. Rrethohet [me shume]
I ri ne treg
€ 105.315
Apartament 2+1 tek Rezidenca San Pietro, Gjiri i Lalzit. Kati 2 banim dhe disponon sipërfaqe totale 100.3 m2. Organ [me shume]
I ri ne treg
€ 78.540
Apartament 1+1 tek Rezidenca San Pietro, Gjiri i Lalzit. Kati 2 banim dhe disponon sipërfaqe totale 74.8 m2. Organi [me shume]
I ri ne treg
€ 67.800
Shitet apartament 2+1 tek Rezidenca Lura 2, Gjiri i Lalzit. Ndodhet në katin e 2 banim, disponon sipërfaqe totale 9 [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat