Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Dupleks, Blloku

€ 700 /muaj
,
Vendos tek te preferuatrat
30

Pershkrimi

 • Dupleks, Blloku prane Librit Universitar.
 • Kati 5.
 • Ashensor
 • Sipërfaqe totale 126 m2.
 • Salloni,  ambienti gatimit, 2 dhoma gjumi,2 tualete, 2 ballkone.
 • Super i mobiluar dhe i investuar deri ne detaj.
 • Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
 • 📞 +355686511111
Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 36702
Çmimi: € 700 /muaj
Permasa e Prones: 126,00 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 450 /muaj
Apartament 2+1, 21 Dhjetori Kati 3 banim. Ashensor Ambienti ndenjes, ambienti gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe [me shume]
Rezervuar
€ 450 /Muaj I Diskutueshem
Apartament 2+1, Rruga e Kavajes. Kati 3. Sipërfaqe totale 73 m2. Korridor shpërndarës, ambienti ndenjes,  ambienti [me shume]
I ri ne treg
€ 750 /muaj
Apartament 2+1 Stadiumi Dinamo. Kati i 2 teknik, Sipërfaqe totale 85 m2 Salloni ndenjes, 2 dhomat e gjumit, tualeti [me shume]
I ri ne treg
€ 500 /muaj
Apartament 2+1, pranë Liqeni Thate. Kati 5. Pallat i ri me ashensor. Sipërfaqe totale 90 m2. Korridor shpërndarës, [me shume]

Contact Me

  Krahaso Pronat

  AlbanianDutchEnglishItalian
  WhatsApp chat