Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Dupleks, Bllok

€ 5.000 /muaj
,
Vendos tek te preferuatrat
388

Pershkrimi

Jepet me qera dupleks ne zonen e Bllok.
Siperfaqe totale 450 m2, kati 6 banim pallat i ri, taksat nuk perfshihen ne cmim.
Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nga zonat me te qeta dhe me te frekuentuara pasi te ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme, me akses te menjehershem ne rrugen kryesore, 3 min larg Liqenit Artificial te Tiranes, 20 min larg Qendres si dhe 40 min larg Aeroportit Nderkombetar te Tiranes.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 36060
Çmimi: € 5.000 /muaj
Permasa e Prones: 450,00 m2
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 700 /muaj
Jepet me qera Dupleks 2+1+2 , Myslym Shyri, ne Rr Mujo Ulqinaku. Siperfaqje 112  m2 Salloni ndenjes dhe ambjent gat [me shume]
I ri ne treg
€ 600 /muaj
Jepet me qira dupleks në Rrugën e Kavajës. Ambienti ndodhet në katin e 7 banim të një pallati të ri dhe të mjaft mi [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat