Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Dupleks, Liqeni i Thate

€ 124.000
,
Vendos tek te preferuatrat
710

Pershkrimi

Shitet dupleks ne katin e 4 banim te nje pallati te ri tek Liqeni i Thate me siperfaqe totale 129.8 m2 ku secili kat disponon respektivisht nje siperfaqe prej 64.92 m2 siperfaqe totale 56.69 siperfaqe e brendshme dhe 8.23 m2 siperfaqe e perbashket.
Organizimi: kati i 1 nje ambient ndenjeje, 1 ambient gatimi, 1 dhom gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon, kati i 2 dy dhoma gjumi, 1 tualet dhe 1 ballkon.
Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nga zonat me te qeta dhe me te frekuentuara pasi te ofron te gjitha fasilitetet e nevojshme, me akses te menjehershem ne rrugen kryesore, 8 min larg Liqenit Artificial te Tiranes, 20 min larg Qendres si dhe 40 min larg Aeroportit Nderkombetar te Tiranes.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 22208
Çmimi: € 124.000
Permasa e Prones: 129,80 m2
Dhoma: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 230.000
Shitet dupleks tek Stadiumi Dinamo. Siperfaqja eshte 250 m2 dhe ndodhet ne katet 10 & 11. Organizimi: sallon nd [me shume]
I ri ne treg
€ 300.000
Shitet dupleks ndodhet ne Rrugen e Kavajes. Siperfaqja e apartamenti 200 m2 ku 72.2 m2 kati i 2 dhe 89 m2 kati i 3 [me shume]
I ri ne treg
€ 155.000
Shitet apartament dupleks në zonën e Freskut pranë Restorant Freskut. Apartamenti ndodhet në katin e 5 banim të një [me shume]
I ri ne treg
€ 279.900
Shitet apartament duplex I poziconuar në një zone të preferuar dhe të ferkuentuar në afërsi të qendrës së Tiranës t [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat