click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Dupleks 2+1+2 , Myslym Shyri

€ 700 /muaj
,
Vendos tek te preferuatrat
218

Pershkrimi

Jepet me qera Dupleks 2+1+2 , Myslym Shyri, ne Rr Mujo Ulqinaku.
Siperfaqje 112  m2
Salloni ndenjes dhe ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkoni.
Cilësi e lartë ndërtimi ,vendndodhje elitare , sistem chiller , dritare duralumini dopio xham ,  investim i sigurte,  rifiniturat e brendshme shumë cilësore.
Apartamenti është I organizuar mjaft mirë ku ambjentet e brendshme lidhen nëpërmjet shkalleve.
Ne katin e parë ndodhet salloni i Ndenjes se bashku me ambientin e gatimit ,ndërsa në katin e sipërm ndodhen dy dhomat e gjumi dhe një tualet.
Mund te shfrytezohet per ambient tregtar .
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
📞 +355 68 651 111

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 40111
Çmimi: € 700 /muaj
Permasa e Prones: 112,00 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 5.000 /muaj
Jepet me qera dupleks ne zonen e Bllok. Siperfaqe totale 450 m2, kati 6 banim pallat i ri, taksat nuk perfshihen ne [me shume]
I ri ne treg
€ 600 /muaj
Jepet me qira dupleks në Rrugën e Kavajës. Ambienti ndodhet në katin e 7 banim të një pallati të ri dhe të mjaft mi [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat