click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Dupleks 2+1+2 , Myslym Shyr

€ 170.000
,
Vendos tek te preferuatrat
30

Pershkrimi

Shitet Dupleks 2+1+2 , Myslym Shyr, ne Rr Mujo Ulqinaku.
Siperfaqje 112  m2
Salloni ndenjes dhe ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkoni.
Cilësi e lartë ndërtimi ,vendndodhje elitare , sistem chiller , dritare duralumini dopio xham ,  investim i sigurte,  rifiniturat e brendshme shumë cilësore.
Apartamenti është I organizuar mjaft mirë ku ambjentet e brendshme lidhen nëpërmjet shkalleve.
Ne katin e parë ndodhet salloni i Ndenjes se bashku me ambientin e gatimit ,ndërsa në katin e sipërm ndodhen dy dhomat e gjumi dhe një tualet.
Mund te shfrytezohet per ambient tregtar .
Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
+355 68 651 111

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 40103
Çmimi: € 170.000
Permasa e Prones: 112,00 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 206.500
Dupleks 3+1 Rruga e Kavajes, ne Rrugen Mihal Duri, prane qendres. Siperfaqje 121.46  m2 kati i 2 banim i 3 teknik. [me shume]
I ri ne treg
€ 230.000
Shitet dupleks tek Stadiumi Dinamo. Siperfaqja eshte 250 m2 dhe ndodhet ne katet 10 & 11. Organizimi: sallon nd [me shume]
I ri ne treg
€ 279.900
Shitet apartament duplex I poziconuar në një zone të preferuar dhe të ferkuentuar në afërsi të qendrës së Tiranës t [me shume]
I ri ne treg
€ 300.000
Ne nje zone shume te qete prane Kopshtit Botanik shitet Penthouse modern! Penthouse ndodhet ne katin e katert te nj [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat