click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Dupleks 2+1 , Shengjin

€ 65.600
,
Vendos tek te preferuatrat
179

Pershkrimi

Shitet Dupleks 2+1 , Shengjin
Siperfaqe  82m2.
Organizimi: sallon ndenje ambjent gatimi, 2 dhoma gjumi,  tualete.
Detaje te tjera: pamje nga deti, cilesi e larte,  ndertimi zone shume e frekuentuar dhe e preferuar per turizem.

Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
 +355 4 222 6005
📞 +355686511111
Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 40160
Çmimi: € 65.600
Permasa e Prones: 82,00 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat