click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Dupleks, Bulevardi Zhan Dark

€ 279.900
,
Vendos tek te preferuatrat
819
I ri ne treg

Pershkrimi

Shitet apartament duplex I poziconuar në një zone të preferuar dhe të ferkuentuar në afërsi të qendrës së Tiranës tek Bulevardi Zhan D’Ark”.
Ndodhet në katin e dytë të një pallati të ri me punime cilësore dhe ka sipërfaqe të bollshme prej 155.5 m2.
Apartamenti është I organizuar mjaft mirë ku ambjentet e brendshme lidhen nëpërmjet shkalleve.
Ne katin e parë ndodhet salloni i bollshem se bashku me ambientin e gatimit, dhoma e gjumit , 2 tualete deh ballkoni, ndërsa në katin e sipërm ndodhen dy dhomat e gjumi dhe një tualet. Apartamenti ështe i përfunduar, ndodhet vetem 7 minuta larg qendres se Tiranes, 20 minuta larg Liqenit Artificial dhe 40 minuta larg Aeroportit Nderkombetare te Tiranes.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 20833
Çmimi: € 279.900
Permasa e Prones: 155,00 m2
Dhoma: 4
Dhoma Gjumi: 3
Tualet: 3
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 206.500
Dupleks 3+1 Rruga e Kavajes, ne Rrugen Mihal Duri, prane qendres. Siperfaqje 121.46  m2 kati i 2 banim i 3 teknik. [me shume]
I ri ne treg
€ 230.000
Shitet dupleks tek Stadiumi Dinamo. Siperfaqja eshte 250 m2 dhe ndodhet ne katet 10 & 11. Organizimi: sallon nd [me shume]
I ri ne treg
€ 300.000
Shitet dupleks ndodhet ne Rrugen e Kavajes. Siperfaqja e apartamenti 200 m2 ku 72.2 m2 kati i 2 dhe 89 m2 kati i 3 [me shume]
I ri ne treg
€ 300.000
Ne nje zone shume te qete prane Kopshtit Botanik shitet Penthouse modern! Penthouse ndodhet ne katin e katert te nj [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat