Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Bar Restorant,Yrshek

€ 3.000 months
,
Vendos tek te preferuatrat
21

Pershkrimi

Jepet me qira Bar-Restorant
🏡 Godinë 3-katëshe
📏Sipërfaqja e ambjentit 500m2 njollë ndërtimi dhe 1500 m2 siperfaqe truall.
Ambjenti mund të jipet me qira për, Restorant dhe aktivitete te tjera biznesi punë e ngritur prej 20vitesh.
👉 Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
📞 +355 68 651 1111

 

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 39203
Çmimi: € 3.000 months
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 500 /muaj
Jepet me qira ambient tregtar pranë Stadiumit Dinamo. Sipërfaqe të brendshme prej 80 m2 dhe sipërfaqe verande 8 [me shume]
I ri ne treg
€ 1.200 /muaj
Jepet me qera bar-restorant në zonën e Ali Demit pranë Maternitetit “Koço Gliozheni”. Ambienti është 18 [me shume]
I ri ne treg
€ 1.500 /muaj
Lokali është i pozicionuar tek Bulevardi Bajram Curri, ne nje pozicion shum te favorshem. Informacion mbi lokalin: [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat