Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Bar-Restorant, Kavaje

€ 900.000
Vendos tek te preferuatrat
437

Pershkrimi

Shitet Bar-Restorant tek Rruga e Alltuneve ne Kavaje.
Eshtë i pozicionuar në katin 0 me sipërfaqe 468.5m2.
Ambienti është i investuar dhe disponon fazade xhami te bollshme.
Momentalisht funksionon si bar-restorant dhe ambjent dasmash.
Objekti disponon dokumentacion të rregullt hipotekor.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 29352
Çmimi: € 900.000
Permasa e Prones: 460,00 m2
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat