Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Ambient Tregtar, Bulevardi Bajram Curri

€ 500.000
,
Vendos tek te preferuatrat
1186

Pershkrimi

Shitet klinike dentare ne rr. Bulevardi Bajram Curri, tek Pallati me Shigjeta. Ka funksionuar si lokal ndodhet ne nje rruge me intensitet te larte levizjeje, e cila jep mundesine per rritjen e klienteles.
Ambienti ka nje siperfaqe te brendshme 170 m2 dhe nje verande te shfrytezueshme 60 m2. Momentalisht eshte kthyer ne klinike dentare dhe shitet asht. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 19713
Çmimi: € 500.000
Permasa e Prones: 230,00 m2
Dhoma: 1
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 200.000
Shitet Bar Kafe, Kodra e Diellit. Sipërfaqe të brendshme prej 86 m2 dhe sipërfaqe verande. Ambienti është i in [me shume]
€ 80.000
Shitet Bar-Kafe ne Rrugen Gjon Muzaka prane rruges se Durresit. Lokali ndodhet ne nje zone me intensitet te larte l [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat