click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Bar Kafe, Zogu i Zi

€ 340.000
,
Vendos tek te preferuatrat
165
I ri ne treg

Pershkrimi

  • Shitet Bar Kafe, Zogu i Zi.
  • Sipërfaqe të brendshme prej 85m2 dhe sipërfaqe verande.
  • Ambienti është i investuar ne gjendje pune me klientele te rregullt.
  • 📞 +355686511111
Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 36575
Çmimi: € 340.000
Permasa e Prones: 100,00 m2
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 200.000
Shitet Bar Kafe, Kodra e Diellit. Sipërfaqe të brendshme prej 86 m2 dhe sipërfaqe verande. Ambienti është i in [me shume]
I ri ne treg
€ 80.000
Shitet Bar-Kafe ne Rrugen Gjon Muzaka prane rruges se Durresit. Lokali ndodhet ne nje zone me intensitet te larte l [me shume]
I ri ne treg
€ 220.000
Shitet Bar-Restorant tek Bulevardi Bajram Curri, tek Pallati me Shigjeta. Lokali ndodhet ne nje rruge me intensitet [me shume]
I ri ne treg
€ 500.000
Shitet klinike dentare ne rr. Bulevardi Bajram Curri, tek Pallati me Shigjeta. Ka funksionuar si lokal ndodhet ne n [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat