Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Bar Kafe, Kodra e Diellit

€ 200.000
,
Vendos tek te preferuatrat
369

Pershkrimi

  • Shitet Bar Kafe, Kodra e Diellit.
  • Sipërfaqe të brendshme prej 86 m2 dhe sipërfaqe verande.
  • Ambienti është i investuar ne gjendje pune me klientele te rregullt.
  • 📞 +355686511111
Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 36718
Çmimi: € 200.000
Permasa e Prones: 86,00 m2
Dhoma: 2
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 80.000
Shitet Bar-Kafe ne Rrugen Gjon Muzaka prane rruges se Durresit. Lokali ndodhet ne nje zone me intensitet te larte l [me shume]
€ 500.000
Shitet klinike dentare ne rr. Bulevardi Bajram Curri, tek Pallati me Shigjeta. Ka funksionuar si lokal ndodhet ne n [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat