Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 1+1, Myslym Shyri

€ 160.000
Rruga Myslym Shyri, ,
Vendos tek te preferuatrat
941

Pershkrimi

– Sipërfaqe: 72 m2

– Adresë:Rruga Myslym Shyri, Ndërtesa 9, Hyrja 3, Apartament 19

– Të tjera:Apartamenti përfshin një dhomë gjumi, një banjo dhe një kafe bar të biznesit

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Address: Rruga Myslym Shyri
Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 18606
Çmimi: € 160.000
Permasa e Prones: 72,00 m2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 48.000
Apartament 1+1, Ali Demi. Kati 3. Palla ekzistues Siperfaqe totale 52.6 m2. Ambient ndenje, ambient gatimi, dhoma e [me shume]
I ri ne treg
€ 81.200
Apartament 2+1, Rruga e Kavajes, Rruga Stavri Themeli Kati 7 , ndertim i ri drejt perfundimit. Siperfaqe totale 95. [me shume]
I ri ne treg
€ 210.000
Shitet vile ne fshatin Pellumbas ne Berzhite! salloni ambient gatimi 3 dhomat e gjumit 2 tualete 2 veranda siperfaq [me shume]
I ri ne treg
€ 52.000
Shitet apartament 1+1, 21 Dhjetori. Disponon siperfaqe totale 50 m2. Ndodhet ne katin e 5 pallat ekzistues Me Hipot [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat