click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Bar, Bulevardi Bajram Curri

€ 1.500 /muaj
,
Vendos tek te preferuatrat
737
I ri ne treg

Pershkrimi

Lokali është i pozicionuar tek Bulevardi Bajram Curri, ne nje pozicion shum te favorshem.
Informacion mbi lokalin: kati 0 përdhes sipërfaqja e ambjentit brenda 120 m2, sipërfaqja e verandës 25 m2, sipërfaqja oborrit 150.
Lokali disponon: 2 tualete, totalisht i investuar, pozicion gjeografik i favorshëm, fasadë xhami, i arreduar aktualisht në gjendje pune.
Pozicioni strategjik i lokalit krijon mundesine per tipologji të ndryshme biznesi.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 28401
Çmimi: € 1.500 /muaj
Permasa e Prones: 300,00 m2
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 500 /muaj
Jepet me qira ambient tregtar pranë Stadiumit Dinamo. Sipërfaqe të brendshme prej 80 m2 dhe sipërfaqe verande 8 [me shume]
I ri ne treg
€ 1.200 /muaj
Jepet me qera bar-restorant në zonën e Ali Demit pranë Maternitetit “Koço Gliozheni”. Ambienti është 18 [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat