Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Bar, Rruga Gjon Muzaka

€ 80.000
,
Vendos tek te preferuatrat
1542

Pershkrimi

Shitet Bar-Kafe ne Rrugen Gjon Muzaka prane rruges se Durresit.
Lokali ndodhet ne nje zone me intensitet te larte levizjeje dhe banimi, e cila jep mundesine per rritjen e klienteles.
Ambienti ka nje siperfaqe te brendshme 39 m2 siperfaqe totale dhe 33 m2 siperfaqe me hipoteke. Lokali ka fasade xhami dhe disponon nje tualet.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎️ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 21548
Çmimi: € 80.000
Permasa e Prones: 39,00 m2
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 200.000
Shitet Bar Kafe, Kodra e Diellit. Sipërfaqe të brendshme prej 86 m2 dhe sipërfaqe verande. Ambienti është i in [me shume]
€ 500.000
Shitet klinike dentare ne rr. Bulevardi Bajram Curri, tek Pallati me Shigjeta. Ka funksionuar si lokal ndodhet ne n [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat