Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 1.500.000

we found 0 results
Your search results

Apartament 2+1, Kinostudio

€ 67.000
,
Vendos tek te preferuatrat
225

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1, ne zonen e Kinostudios tek Xhamia Xhura.
Apartamenti është i pozionuar në katin e 3 banim të një pallati ekzistues me sipërfaqe totale prej 72.7 m2.
Apartamenti disponon: ambient ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi,  tualeti dhe ballkoni.
Detaje të tjera: i ndriçuar, hyrje e rikonstruktuar.
Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 30268
Çmimi: € 67.000
Permasa e Prones: 72,70 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

I ri ne treg
€ 52.000
Shitet apartament 1+1, 21 Dhjetori. Disponon siperfaqe totale 50 m2. Ndodhet ne katin e 5 pallat ekzistues Me Hipot [me shume]
I ri ne treg
€ 95.000
Apartament 2+1, Komuna e Parisit. Kati 4. Siperfaqe totale 112 m2. Ambient ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, t [me shume]
I ri ne treg
€ 107.300
Shitet apartament 1+1, Rruga Bardhyl prane Oslo Bar. Disponon siperfaqe totale 89.4 m2. Ndodhet ne katin e 3. Super [me shume]
I ri ne treg
€ 48.000
Apartament 1+1, Kthesa e Kamzes. Kati 2. Siperfaqe totale 113.81 m2. Ambient ndenje, ambient gatimi, dhoma e gjumit [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat