Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Ambient Tregtar, Durres

€ 102.000
Vendos tek te preferuatrat
406

Pershkrimi

Shitet ambient tek Kompleksi Rotondo, në Durrës.
Ambienti disponon sipërfaqe totale prej 56.55 m2 prej së cilës 13.05 m2 është sipërfaqe e përbashkët, kati 0.
Kompleksi Rotondo ka një vendodhje mjaft strategjike. Ai është i përbërë nga Qendra Tregtare dhe Apartamente. Ky kompleks ofron hapësira funksionale, ndriçim dhe ajrosje natyrale. Ndërtimi i këtij kompleksi është bërë me cilësi sipas standarteve europiane.

Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
☎ +355 4 222 6005
📞 +355686511111
📧 realestate@immoalbania.com
📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019

Qyteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 33363
Çmimi: € 102.000
Permasa e Prones: 56,55 m2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat