click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Apartament,Rruga Feizi Himzo.Astir.

119,000 € 
Vendos tek te preferuatrat
47

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1 ne rrugen Feizi Himzo.

  • Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 105,5 m2 dhe perbehet nga dy dhoma gjumi, sallon ndenjeje, kuzhine dhe tualet.
  • Eshte i pozicionuar ne katin e 3-te.
  • I aksesueshem lehtesisht nga te gjitha drejtimet.
  • Ndodhet ne zone te favorshme urbanistike afer shkollave ,qendrave te aferta shendetesore dhe shume sherbimeve dhe faciliteteve te ndryshme.
  • Ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi;
  • Cmimi: 119,000 € 
Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
+355 68 651 1111
realestate@immoalbania.com
Muhamed Gjollesha 44/2 Tirane, 1023, Albania
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 40920
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

1600 €/m2
Shitet 2+1+verande Qemal Stafa SHITET 2+1 95 m2 + 19 m2 VERANDE KATI 2 VENDODHJA RRUGA QEMAL STAFA ZONA SHUME E KER [me shume]
870 €/m2
SHITET 1+1 RANA E HEDHUR SHENGJIN SHITEN 1+1 62 m2 KATI 8 PAMJE NGA DETI-PERENDIM VENDODHJA SHENGJIN RANA E HEDHUR [me shume]
870 €/m2
SHITET 2+1 RANA E HEDHUR SHENGJIN SHITEN 2+1 85 m2 KATI 8 PAMJE NGA DETI VENDODHJA SHENGJIN RANA E HEDHUR ZONA SHUM [me shume]
1020 €/m2
SHITET 2+1 PRO-CREDIT LAPRAKE RR. Dritan Hoxha SHITET 2+1 107 m2 KATI 4 VENDODHJA PRO-CREDIT LAPRAKE ZONA SHUME E K [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat