Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Apartamenti, 3+1 Teg

€ 380 months
,
Vendos tek te preferuatrat
246

Pershkrimi

Jepet apartament me qira 3+1
📏Sipërfaqja e apartamentit 120 m2.
🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti i gatimit, 3 dhoma gjumi, 2tualete, 2 ballkone.Kati 3 banim, pallat i ri me ashensor kompleks pallatesh me administrim të mirë, dhe parkim.

👉 Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
📞 +355 68 651 1111

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 39216
Çmimi: € 380 months
Dhoma: 3
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 550 /muaj
Jepet me qera apartament 2+1 BLV Zogu I, prane Uslga stascioni Trenit. Apartamenti perbehet nga dy dhoma gjumi, nje [me shume]
I ri ne treg
€ 150.000
Shitet apartament 2+1 , Rr.Kosovareve 🏡 Kati 1 📏Sipërfaqja e apartamentit 65 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti i g [me shume]
Dhene me qera
€ 1.000 months
Jepet apartament me qira 3+1 , Rruga e Dibres 📏Sipërfaqja e apartamentit 100 m2. 🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti i g [me shume]
I ri ne treg
€ 1.000 /muaj
Apartament 2+1, Liqeni i Thate. Disponon siperfaqe totale 125 m2 . Ndodhet ne katin e 1 banim i 3 teknik. Salloni, [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat