click to enable zoom
Duke Kerkuar...
Nuk gjetëm rezultate
open map
View Roadmap Satellite Hybrid Terrain Vendendodhja ime Fullscreen
Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Apartamenti, 2+1+2 Brryli

€ 95.475
,
Vendos tek te preferuatrat
19

Pershkrimi

Shitet apartament 2+1+2 , Brryli
🏡 Kati 6 pallat i ri me ashensor, me certifikat pronesie dhe i rivlersuar,
📏Sipërfaqja e apartamentit 100.5 m2.
🛋 Salloni i ndenjes, ambjenti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, 2 ballkone,

Apartamenti ka kubature te rregullt, ka ndricim natyral gjate gjith dites, tualetet jan te dyja me ajrosie natyrale, pozicionohet ne nje zone shum te kerkuar, zona ofron te gjitha facilitetet,

👉 Për më shumë informacion apo një vizitë në pronë na kontaktoni në:
📞 +355 68 651 1111

Qyteti:
Zona:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 39394
Çmimi: € 95.475
Dhoma: 2
Tualet: 2
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 115.700
Shitet apartament 2+1 tek Fiori Di Bosco. 🏡 Kati 9 banim. 📏Sipërfaqja e apartamentit 89 m2 nga te cilat 80 m2 e br [me shume]
€ 153.000
Shitet apartament 2+1 Rruga Mahmut Fortuzi 7 min larg qendres 🏡 Kati  5 banim. 📏Sipërfaqja e apartamentit 109.3 m2 [me shume]
€ 89.740
Shitet apartament 1+1 Rruga Mahmut Fortuzi 7 min larg qendres 🏡 Kati  7 banim. 📏Sipërfaqja e apartamentit 64.1 m2 [me shume]
I ri ne treg
€ 42.460
Shitet apartament 1+1 Qesarak 🏡 Kati 3 ose i 4 banim mundesi zgjedhje, 📏Sipërfaqja e apartamentit 77.2 m2 nga te c [me shume]

Krahaso Pronat

AlbanianDutchEnglishItalian
WhatsApp chat