Advanced Search
Advanced Search

€ 0 to € 3.000.000

we found 0 results
Your search results

Apartamenti 2+1, 21 Dhjetori

€ 550 /muaj
,
Vendos tek te preferuatrat
120

Pershkrimi

Jepet me qira apartament 2+1 tek 21 Dhjetori.
Apartamenti disponon nje siperfaqe prej 74 m2 dhe ndodhet ne katin e 2 banim.
Mobilimi eshte modern dhe bashkekohor.
Zona ka te gjitha fasilitetet per nje jetese komode.
Vendndodhja e apartamentit e ben ate te aksesueshem me te gjitha fasilitet, pasi eshte:
1.7 km larg nga Sheshi Skenderbej
3.5 km larg nga Qendra Spitalore “Nene Tereza”
2.2 km larg nga Liqeni Artificial i Tiranes
15 km larg nga aeroporti “Nene Tereza”.

Qyteti:
Shteti:
Shteti: Albania
Hap Google Maps
Id e Prones: 39341
Çmimi: € 550 /muaj
Permasa e Prones: 74,00 m2
Dhoma: 3
Dhoma Gjumi: 2
Tualet: 1
Tipi I Struktures: Tulla
Nr. I Kateve: 1

Prona te Ngjashme

€ 250
Jepet me qera apartament 2+1 , Kamez, afer bashkise . 📏Sipërfaqja e apartamentit 110 m2, kati 6. Pallat i ri me as [me shume]
I ri ne treg
€ 350 /month
Jepet me qira apartament 1+1 tek Stadiumi Dinamo. Apartamenti eshte i pozicionuar ne katin e 2 te nje pallati ekzis [me shume]
€ 350 /muaj
Jepet me qera apartament 2+1+2+Verande , Astir Salloni i ndenjes, ambjenti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ver [me shume]
€ 550 /muaj
Jepet me qera apartament 2+1 , Astir , Green City . 📏Sipërfaqja e apartamentit 110 m2, kati 3. 🛋 Salloni i ndenjes [me shume]

Contact Me

    Krahaso Pronat

    AlbanianDutchEnglishItalian
    WhatsApp chat